Automatizce Šťastná s.r.o.

Váš dodavatel náhradních dílů pro průmysl

O nás

Vítejte ve společnosti Automatizace Šťastná s.r.o., vašem partnerovi v oblasti průmyslové automatizace a distribuce komponentů a náhradních dílů pro průmyslové zařízení. Jsme nezávislým distributorem s bohatými zkušenostmi a spolupracujeme s řadou renomovaných výrobců a distributorů.

Naše společnost se specializuje na poskytování kompletních řešení pro vaše stroje a zařízení. S naším širokým sortimentem komponentů a dílů vám pomůžeme vybrat ty nejvhodnější pro vaše potřeby. Díky našemu odbornému poradenství a individuálnímu přístupu zajistíme, že vaše průmyslové procesy budou efektivní a spolehlivé.

Jsme připraveni vám poskytnout všechny potřebné informace a poradenství, abyste dosáhli optimálních výsledků.

Dovolte nám abychom vám pomohli dosáhnout úspěchu. Kontaktujte nás ještě dnes a my vám rádi poskytneme individuální řešení, které odpovídá vašim potřebám.

Naše služby

Naše firma se specializuje na distribuci komponentů End-of-Arm Tooling (EOAT) pro průmyslové manipulační systémy, které pomáhají optimalizovat procesy manipulace v průmyslových prostředích.

Kromě toho poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhu a výroby automatizačních zařízení. Naše zkušenosti a odbornost nám umožňují vyrábět automatizační zařízení, která odpovídají specifickým potřebám našich zákazníků.

Nabízíme také implementaci zařízení přímo do výroby. Pomůžeme vám s instalací a optimalizací nových automatizačních zařízení, abyste dosáhli maximální efektivity a výkonnosti ve vaší výrobě.

Abychom zajistili precizní a efektivní řešení, využíváme moderní technologie 3D modelování, což nám umožňuje vytvářet detailní a komplexní modely zařízení, které přesně odpovídají vašim požadavkům a specifikacím.

S důrazem na kvalitu a spokojenost zákazníků jsme vaším ideálním partnerem pro všechny vaše potřeby v oblasti automatizace a průmyslového inženýrství.

END OF ARM TOOLING KOMPONENTY - Komponenty pro uchopovací a odebírací zařízení (grippery)

Naše společnost má přímé zastoupení díky kterému jsme schopni poskytovat rychlé dodávky zboží přímo z našeho skladu, což zajišťuje, že vaše potřeby budou rychle a spolehlivě uspokojeny.

Návrh a výroba odebíracích zařízení

 

Nabízíme komplexní služby v oblasti návrhu a výroby odebíracích zařízení, které jsou navrženy a vytvořeny podle konkrétních požadavků a potřeb našich zákazníků. Zaměřujeme se na poskytování optimálních řešení, které efektivně odpovídají specifickým potřebám vaší výroby.

Jednoúčelová zařízení

 

Naše firma se specializuje také na jednoúčelová zařízení jako jsou montážní, stříhací a kontrolní stanice.

Tyto zařízení jsou navrženy tak, aby zlepšily efektivitu a přesnost montážních procesů ve vaší výrobě.

Realizované projekty

Prozkoumejte náš obchod

Katalog ke stažení

Katalog komponentů pro stavbu uchopovačů firmy CRG: